Szkolenia językowe dla firm – Warszawa

Sprawdź swoje wyniki

Aplikacja Language for Business ma wbudowany system monitorowania własnych postępów, dzięki któremu każdy użytkownik może śledzić swój postęp. Celem jest osiągnięcie 100% z wykonania każdego elementu i każdej lekcji bo to znak całkowitego przyswojenia nowej wiedzy.

Jeśli osiągnąłeś mniej niż 50% to znaczy, że trzeba jeszcze poćwiczyć. Zapisuje się tylko ostatni wynik więc możesz ćwiczyć tak długo aż osiągniesz upragnione 100%, który to wynik będzie oznaczał, że materiał poznałeś świetnie.

Zobacz postępy pracowników

Aplikacja Language for Business zawiera również narzędzia pozwalające firmie monitorować aktywność pracowników oraz ewaluować ich postępy w trakcie realizowania kursu. Są łatwo dostępne za pomocą loginu i hasła, a podgląd można uzyskać z dowolnego komputera.

Po zalogowaniu się można wybrać opcję ewaluacji czasu, jaki uczestnik kursu spędził na aktywnej nauce lub wyników, jakie osiągnął. Można także sporządzić raporty w podziale na uczestnika lub grupę w wybranych okresach szkoleniowych. Dla wygody raporty poza informacjami numerycznymi przedstawiają aktywność i wyniki w formie wykresów.

Jeśli jesteś zainteresowany tym kursem wyślij zapytanie.