Przebieg kursów językowych dla firm

Prezentacja wiedzy

Każda lekcja online ma klarowną i przejrzystą strukturę. Nowa wiedza w obrębie lekcji jest podzielona na elementy, których opanowanie jest potrzebne, aby poprawnie komunikować się w języku angielskim: reading, listening, grammar, vocabulary i skills. Dla łatwości są one podzielone na osobne zakładki.

Użytkownik wybiera, w zależności od tego co potrzebuje, jak dużo czasu chce poświęcić poszczególnym umiejętnościom.  Pliki audio – krótkie rozmowy i wywiady w naturalnych kontekstach – poprawią umiejętność rozumienia ze słuchu. Zakładka Grammar wyjaśni zawiłości gramatyki w łatwoprzyswajalnej formie wykładu lektora a Skills nauczy gotowych wyrażeń potrzebnych w najczęściej spotykanych sytuacjach w życiu codziennym i zawodowym.

I jej ćwiczenie

W każdej zakładce po porcji wiedzy następują testy, które są okazją do przećwiczenia i utrwalenia nowego materiału. Dają też okazję do natychmiastowego zaaplikowania nowej wiedzy – słówek, wyrazeń i gramatyki w naturalnych kontekstach komunikacyjnych.

Oferowana wielka różnorodność testów, ćwiczeń i gier językowych wykorzystuje także funkcje multimedialne. Dzięki temu weryfikowanie i konsolidowanie nowej wiedzy jest łatwe, szybkie i skuteczne. Po wykonaniu każdego testu użytkownik otrzymuje natychmiastową informacje zwrotną co wykonał dobrze a co nie. Otrzymuje też wynik procentowy wykonanego testu i jeśli jest z niego niezadowolony może wykonywać ćwiczenie wielokrotnie aż wiedza się utrwali i otrzyma 100%. dając kursantom gwarancję zdobycia odpowiednich kompetencji językowych.

Zapoznaj się z ekranami z wiedzą
Wykonaj testy i ćwiczenia, które pomogą w zapamiętaniu nowego materiału
Sprawdź jak Ci poszło - zobacz swoje wyniki

Jeśli jesteś zainteresowany tym kursem wyślij zapytanie.