Language for Business on-line

Jeśli twoim celem jest poprawa umiejętności posługiwania się językiem angielskim przy maksymalnej oszczędności czasu i pieniędzy oraz komforcie wyboru miejsca i czasu nauki to mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Language for Business to portal dla firm, który oferuje kompleksowy kurs języka angielskiego on-line oraz narzędzia do monitorowania przebiegu szkolenia. Ten ogólnobiznesowy kurs angielskiego uczy języka potrzebnego w komunikacji w typowych sytuacjach w pracy oraz w życiu codziennym.

Language for Business to kompleksowy kurs angielskiego przez internet na siedmiu poziomach zaawansowania: od początkującego do zaawansowanego.  Aby dopasować odpowiedni kurs można wykonać szybki Placement Test on-line dostępny także jako aplikacja na telefon.

Kurs stanowi kompletny proces nauczania angielskiego i rozwija wszystkie umiejętności potrzebne w komunikowaniu się w języku obcym: rozumienie tekstu pisanego, rozumienie ze słuchu, praktyczną znajomość gramatyki oraz ćwiczenie mówienia w kontrolowanych dialogach.

Samodzielnie lub metodą mieszaną

Ogromną zaletą Language for Business on-line jest to, że kurs może służyć jako narzędzie do samodzielnej nauki angielskiego lub jako jeden z dwóch elementów w metodzie łączonej Blended Learning, która polega na tym, że uczestnik wykonuje jedną lekcję samodzielnie on-line, drugą zaś odbywa z lektorem.

W metodzie łączonej Blended Learning lekcja on-line pozwala na przyswojenie i przećwiczenie nowej wiedzy w wybranym i dogodnym dla uczestnika miejscu, czasie i tempie, zaś lekcja z lektorem daje możliwość użycia nowo poznanych elementów języka w swobodnym i naturalnym kontakcie z lektorem. Lekcje mogą odbywać się w tradycyjnej sali szkoleniowej lub w wirtualnej klasie za pomocą internetowego komunikatora.
Internetowy kurs Language for Business pozwala objąć szkoleniami w zakresie języka angielskiego duże grupy pracowników i znacząco obniżyć koszty ale jest także niezastąpiony przy szkoleniu rozproszonych pracowników mobilnych, dla których, ze względu na charakter pracy, tradycyjne lekcje są niepraktyczne.
Dla dużych grup pracowniczych oferujemy atrakcyjne pakiety kursu Language for Business dla 25, 50, 100 pracowników, większe podlegają osobnym negocjacjom.

Angielski mobilnie Language for Business

Nauka angielskiego on-line to dużo wygodniejszy, efektywniejszy i szybszy sposób nauki języka. Teraz kurs Language for Business jest dostępny także na urządzeniach mobilnych, tabletach z systemem Android oraz na iPadzie oraz iPhone, a także na większości smartfonów z Androidem. Angielski swobodnie, bez limitu i zawsze pod ręką!
Pobierz aplikację Language for Business dla swojego urządzenia