Kursy językowe dla firm

Szkolenia intensywne to tygodniowe kursy w różnych formatach czasowych, które w sposób skokowy poprawiają znajomość języka obcego i są przeznaczone dla tych, którzy szczególnie szybko chcieliby podnieść swoje kompetencje lub nabyć nowe umiejętności.

czytaj więcej

Szkolenia regularne najczęściej w trybie cotygodniowych spotkań z lektorem systematycznie podnoszą kompetencje w języku obcym i są rozwiązaniem o długofalowej perspektywie. Są wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią naukę poprzez regularny kontakt z lektorem.

czytaj więcej

Language for Business to portal dla firm oferujący kurs języka angielskiego przez internet oraz narzędzia do monitorowania procesu nauczania. Kurs Language for Business może być używany do samodzielnej nauki języka lub w formule Blended Learning w połączeniu z lekcjami z lektorem.

czytaj więcej

Kursy językowe dla firm

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych dla firm. Organizujemy szkolenia z angielskiego, niemieckiego oraz z innych języków obcych. Zajęcia mogą być prowadzone w naszej warszawskiej szkole albo bezpośrednio w biurze Państwa firmy, również w innych lokalizacjach w całej Polsce. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą kursu angielskiego online, który można odbyć za pomocą platformy do nauki angielskiego pozwalającej, by na bieżąco śledzić wyniki i zaangażowanie poszczególnych uczestników kursu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą warszawską szkołą językową i do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń językowych Language Business.