Dlaczego warto uczyć się języka obcego online?

Komfort, wygoda, niezależność i oszczędność to tylko niektóre zalety nauki języka z aplikacją. Poznaj, jakie jeszcze korzyści na Ciebie czekają.

Komfort, wygoda, niezależność i oszczędność to tylko niektóre zalety nauki języka obcego z aplikacją. Poznaj, jakie jeszcze korzyści na Ciebie czekają.

Zero stresu, zero przymusu, zero dostosowywania się, a do tego pełna swoboda i efektywne zarządzanie swoim czasem. Tak w skrócie można by określić zalety nauki języka obcego z aplikacją, taką jak na przykład Language for Business. Sprawdź nasze podsumowanie na temat uczenia się z apką i przekonaj się, że taka metoda naprawdę działa!

Wszystko w jednym miejscu

Lubisz wykorzystywać swój czas efektywnie? Chcesz uczyć się w kolejce do dentysty albo w pociągu? Wyciągasz telefon i zaczynasz naukę! Cały kurs, razem z teorią, ćwiczeniami, nagraniami, tekstami, masz w jednym miejscu. Mówiąc krótko, uczysz się zawsze i wszędzie, tam gdzie chcesz. W naszej aplikacji , na naukę musisz poświęcić około 20 minut dziennie, a jak pokazują badania, uczenie się codziennie przez krótki czas jest bardziej skuteczne niż ślęczenie nad słówkami raz w tygodniu przez kilka godzin.

Uczenie się… wszędzie tam, gdzie Ty

Każdy z nas jest bardzo zajęty, nic dziwnego, że na naukę nie starcza nam czasu. Zanim zdecydujesz się na kurs językowy, na pewno w głowie pojawia Ci się wizja nagłych wyjazdów służbowych albo pracy po godzinach, która skutecznie zniechęca Cię do tradycyjnej nauki. Z aplikacją szlifujesz swoje umiejętności językowe w tzw. międzyczasie i wkrótce sam zauważysz, że niepostrzeżenie robisz postępy. Nawet jeśli w środku lekcji musisz ją przerwać na ważne spotkanie albo telefon, możesz do niej wrócić w dowolnej chwili.

Oszczędność

Nauka języka z aplikacją jest znacznie tańsza niż na tradycyjnym kursie. Nawet jeśli zamawiasz aplikację English for Business dla dużej liczby Twojego personelu, i tak wychodzi to taniej niż gdybyś miał inwestować w szkolenie językowe. W całkiem rozsądnej cenie Twoi pracownicy uczą się języka na różnych poziomach, a cały kurs mają wygodnie na swoich urządzeniach mobilnych.

Nauka w Twoim rytmie

Pamiętasz to uczucie, kiedy chodziłeś na tradycyjny kurs języka obcego i albo nie nadążałeś za grupą, albo się nudziłeś, bo uczyłeś się szybciej niż inni? Z aplikacją każdy uczy się w swoim tempie. Chce przerobić jedną lekcję dwa razy? Nie ma problemu. Chce zrobić dwie lekcje od razu? Albo nawet trzy? Też dobrze. Każdy z nas ma inny rytm nauki, a nauka z aplikacją pozwala na jego dostosowanie do własnych potrzeb, możliwości i stylu.

Wybierając naukę z aplikacją English for Business, zostajesz swoim sterem, żeglarzem i okrętem w uczeniu się języka. To niewątpliwie super rozwiązanie zwolenników indywidualnego podejścia do nauki i wszystkich zapracowanych.