Aplikacja do nauki języka: zalety i… zalety

Nie masz czasu, a chcesz nauczyć się języka? Nie lubisz ślęczenia nad książkami, pisania esejów i tłumaczenia długich tekstów? Sprawdź, dlaczego apka językowa to rozwiązanie dla Ciebie.

Nie masz czasu, a chcesz nauczyć się języka? Sprawdź, dlaczego apka językowa to rozwiązanie dla Ciebie.

Nie lubisz ślęczenia nad książkami, pisania esejów i tłumaczenia długich tekstów? Zatem nauka przez aplikację to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak chcesz, codziennie poświęcając na naukę tylko 15 minut, a naukowe badania dowodzą, że taka nauka jest najprostsza i najbardziej skuteczna.

Zobacz, jakie zalety ma nauka języka z aplikacją:

 1. Mobilność
  W aplikacji uczysz się języka na Twoich warunkach i w swoim tempie. Możesz uczyć się w każdym miejscu, nawet jadąc do pracy autobusem, a będzie to czas dobrze spożytkowany. I co tu dużo mówić, dużo większy fun niż klasyczna lekcja języka.
 2. Krótkie lekcje = małe porcje wiedzy
  Twój czas jest cenny, dlatego w aplikacji lekcje są krótkie. Dostajesz tylko małe zadania związane z konkretną tematyką, które w sumie zajmą ci kilka minut.  A jak będziesz miał akurat ochotę przedłużyć czas nauki, to możesz przejść do następnej lekcji.
 3. Obszary tematyczne
  W aplikacji od razu uczysz się konkretów i „przy okazji” uczysz się form gramatycznych, mówienia czy rozumienia ze słuchu. Już na pierwszej lekcji poznajesz przydatne słowa i zwroty, więc w danej sytuacji uda ci się powiedzieć kilka słów. Oczywiście, aplikacji tak ławo nie da się przechytrzyć. W ostatecznym rozrachunku i tak musisz podążać za przygotowanym programem, bo bez przyswojenia konkretnej partii materiału nie odblokujesz kolejnych.
 4. Poszerzanie słownictwa
  Jeśli Twoim problemem jest nie gramatyka czy mówienie, a zapamiętanie słówek, to aplikacja jest idealnym rozwiązaniem. Nie oszukujmy się, program nie nauczy się za Ciebie, ale będzie najlepszy w tym, czego prosto wytłumaczyć się nie da, a co trzeba po prostu wkuć na pamięć. Największą zaletą aplikacji jest nacisk na naukę języka codziennego i praktycznych zwrotów, dzięki którym szybko opanujesz język. Pomogą Ci w tym fiszki, nagrania i ćwiczenia gramatyczne.
 5. Osłuchanie się z językiem
  W aplikacji znajdziesz słowa, zwroty i całe zdania, nagrane przez osoby władające językiem. Wprawdzie program nie wytłumaczy Ci, dlaczego masz wymawiać coś tak, a nie inaczej, ale przynajmniej od początku będziesz wiedzieć jak to zrobić. I co najważniejsze, będziesz przygotowany na skuteczną komunikację z anglojęzycznymi osobami.