Kursy intensywne: angielski, niemiecki i francuski dla firm

Kursy intensywne to narzędzia dzięki któremu w stosunkowo krótkim czasie można osiągnąć dużo więcej. W czasie tygodniowej, intensywnej nauki można poczynić błyskawiczne postępy w znajomości języka, podszlifować umiejętności biznesowe przed kluczowym spotkaniem lub przygotować się do ważnej prezentacji w języku obcym. Ta niewielka inwestycja czasowa spowoduje, że nie tylko poczujemy się ale będziemy o wiele bardziej kompetentni.

Co to jest Power Track Programme?

Power Track to intensywny, 40-godzinny, kurs językowy odbywający się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 -17.30 z godzinną przerwą na lunch.

Dla wygody klienta kurs można zrealizować w wybranych, nie następujących po sobie dniach choć jego skuteczność jest największa w formie jednorazowej, intensywnej pigułki wiedzy.

Dla kogo?

Power Track Programme to kurs dla tych, którzy chcą osiągnąć wyjątkowo dużo w relatywnie krótkim czasie. Jest to szkolenie zarówno dla małych grup (do 6 osób) jak i dla osób indywidualnych.

Ze względu na swój najintensywniejszy charakter Power Track gwarantuje szczególnie szybkie, skokowe postępy w języku: poprawę płynności mówienia, przyswojenie niezbędnego słownictwa i rozwój umiejętności biznesowych np. prezentacji w języku obcym. To szkolenie językowe przeznaczone dla pracowników firm, którzy muszą w najbliższym czasie znacząco poprawić kompetencje językowe.

 

Nauka przed, w trakcie i po kursie

Proces nauki rozpoczyna się tydzień przed kursem przesłaniem zadania przedkursowego, którego celem jest przygotowanie i skoncentrowanie uczestników na tematyce szkolenia.

Program szkolenia Power Track jest każdorazowo tworzony na potrzeby kursu i dostosowany do indywidualnych potrzeb jego uczestników. Potrzeby i program są ustalane na podstawie skrupulatnej analizy potrzeb dokonywanej dwuetapowo: na podstawie testu biernej znajomości języka w wygodnej formie on-line i rozmowy, w której jest oceniana praktyczna skuteczność komunikacji.

Intensywny grafik dnia jest urozmaicany krótkimi okresami samodzielnej pracy służącymi konsolidacji materiału i chwili oddechu przy filiżance kawy lub herbaty.

Na lunch uczestnicy wychodzą do jednej z okolicznych restauracji w towarzystwie lektora, gdzie można dalej ćwiczyć język w mniej formalnych okolicznościach.

Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują zadanie pokursowe, którego rolą jest dalsza nauka i konsolidacja wiedzy osiągniętej w trakcie szkolenia.

W ofercie naszej firmy są intensywny kurs angielskiego i niemieckiego oraz kursy z innych najważniejszych języków europejskich.

Dostępne języki

angielski dla firm
rosyjski dla firm
niemiecki dla firm
hiszpański dla firm
francuski dla firm
włoski dla firm