Intensywny kurs językowy Fast Track

Kursy intensywne to tygodniowe szkolenia językowe, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie można osiągnać dużo więcej. Oferowane w czterech dogodnych formatach czasowych są skutecznym sposobem rozwiązania potrzeb językowych przy pomocy sprawdzonej metody.

Co to jest Fast Track Programme?

Fast Track to 30-godzinny, intensywny kurs językowy odbywany w godzinach 9.30 – 15.30 lub 13.30 – 19.30 od poniedziałku do piątku. Kurs ten podobnie jak w przypadku Power Track można dla wygody podzielić i odbywać w wybranych nie następujących po sobie dniach.

Dla kogo?

Jest to kurs dla ambitnych, którym zależy na szybkich postępach a którzy z jakichś względów nie mogą odbyć szkolenia typu Power Track. Kurs ten jest rekomendowany zarówno dla niewielkich grup jak i dla osób indywidualnych.

6 godzin dziennie to mniej wymagająca opcja niż PT, ale pozwalająca przy intensywnej nauce na to, by ‘wpaść’ na chwilę do pracy lub też po krótkim odpoczynku przejrzeć notatki z zajęć. W czasie dnia chwilę oddechu zapewniają sesje samodzielnej nauki, w trakcie których jest też czas na małą chwilę oddechu przy filiżance kawy.

Nauka przed, w trakcie i po kursie

Szkolenie językowe Fast Track rozpoczyna się tydzień przed właściwym kursem od wykonania zadania przedkursowego, którego celem jest przygotowanie i skoncentrowanie uczestników na tematyce szkolenia.

Program szkolenia Fast Track zawsze jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników, ustalanych na podstawie dwuetapowej analizy umiejętności językowych kursantów składającej się z: testu biernej znajomości języka przeprowadzonego on-line i rozmowy z lektorem – w trakcie której oceniamy praktyczną skuteczność komunikacji.

Plan każdego dnia kursy urozmaicają krótkie okresy samodzielnej samodzielnej pracy, które służą do konsolidacji materiału i dają chwile wytchnienia przy filiżance kawy lub herbaty.

Po odbyciu intensywnego szkolenia językowego uczestnicy otrzymują zadanie pokursowe, motywujące ich do dalszej nauki i umożliwiające konsolidację wiedzy osiągniętej w trakcie szkolenia.

Przeprowadzamy szkolenie Fast Track z angielskiego, niemieckiego oraz z innych popularnych języków europejskich. Nasze intensywne kursy językowe dla firm i osób prywatnych są idealne dla wszystkich tych, którzy chcą szybko poprawić umiejętności posługiwania się wybranym językiem obcym.

Dostępne języki

angielski dla firm
rosyjski dla firm
niemiecki dla firm
hiszpański dla firm
francuski dla firm
włoski dla firm