Intensywny kurs językowy Dual Track

Kursy intensywne to tygodniowe szkolenia językowe, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie można osiągnąć znacznie więcej. Oferowane w czterech dogodnych formatach czasowych są skutecznym sposobem rozwiązania potrzeb językowych przy użyciu sprawdzonej metody.

Co to jest Dual Track Programme?Dual Track to 20-godzinny, intensywny, pięciodniowy kurs językowy odbywany w godzinach 9.30 -13.30, 13.30 -17.30 lub 17.30 – 21.30 trwający od poniedziałku do piątku. Jego wielką zaletą jest to, że pozwala na komfortowe połączenie intensywnej nauki języka z pracą zawodową, co sprawia że jest to idealne szkolenie językowe dla firm.

Dla kogo?

Dual Track jest najczęściej realizowanym kursem przez tych, którym czas nie pozwala na bardziej aktywną naukę, ale którzy planują szybki postęp.

Poza możliwością intensywnej pracy nad umiejętnością mówienia, pisania dokumentów i innymi umiejętnościami biznesowymi Dual Track jest także często stosowany w celu odświeżenia wiedzy językowej, która uległa zapomnieniu wskutek dawnego nie używania. Kurs ten realizowany jest w formacie zarówno indywidualnym jak i dla niewielkich grup do 6 osób.

Nauka przed, w trakcie i po kursie

Nauka rozpoczyna się na tydzień przed właściwym kursem od przesłania zadania przedkursowego. Celem zadania jest przygotowanie uczestników do zajęć i skupienie ich uwagi na tematyce szkolenia.

Program szkolenia Dual Track nigdy nie jest identyczny, ponieważ zawsze dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb uczestników kursu językowego. Aby spersonalizować program zajęć dokonujemy dwuetapowej, skrupulatnej analizy: na podstawie testu biernej znajomości języka w wygodnej formie on-line i rozmowy, w której jest oceniana praktyczna skuteczność komunikacji.

Szkolenie ma intensywny przebieg, a grafik każdego dnia urozmaicamy krótkimi okresami samodzielnej pracy służącymi konsolidacji materiału i dającymi chwilę oddechu przy filiżance kawy lub herbaty.

Na zakończenie kursu językowego uczestnicy mają do wykonania zadanie pokursowe, mające na celu zachęcenie do dalszej nauki oraz konsolidację wiedzy osiągniętej w trakcie szkolenia.

Dostępne języki

angielski dla firm
rosyjski dla firm
niemiecki dla firm
hiszpański dla firm
francuski dla firm
włoski dla firm