Trenerzy prowadzący szkolenia językowe dla firm

To, co czyni każdą organizację wyjątkową to ludzie, którzy dla niej pracują. Language Business swoją wyjątkowość zawdzięcza doskonałym, kompetentnym i doświadczonym trenerom, którzy uczą z pasją. Wielu z nich świetnie rozumie potrzeby naszych klientów bo sami mają doświadczenie w biznesie.

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to nie tylko wykwalifikowani nauczyciele, ale także ludzie, którzy często mają za sobą praktyczne doświadczenie w biznesie co pozwala im na lepsze zrozumienie potrzeb uczestników i dostosowanie kursów do ich wymagań.

Staramy się zapraszać do współpracy ludzi, którzy różnią się osobowością i zainteresowaniami, ale, których łączy to, że potrafią i lubią uczyć. Przyjazny nauczyciel-pasjonat to najlepszy gwarant zmotywowanych słuchaczy i szybkich postępów.

Kwalifikacje

W procesie selekcji lektorów jesteśmy wymagający i surowi. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają formalne kwalifikacje do uczenia języków obcych, praktyczne doświadczenie w biznesie i odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Ich pracę koordynuje i nad jej jakością czuwa zespół metodyków.

Language Business regularnie przeprowadza warsztaty metodyczne dla naszego zespołu lektorów, które pokazują im nowe, innowacyjne i interesujące sposoby uczenia zagadnień leksykalnych, gramatycznych, motywowania studentów, problem solving, etc. Wszystko to po to, by wraz z rosnącą kompetencją i wiedzą trenerów rosła także jakość naszych usług. Surowe kryteria rekrutacyjne mają Państwu zagwarantować najwyższą jakość naszych szkoleń językowych dla firm. Dotyczy to lektorówy prowadzących kursy nie tylko z języka angielskiego ale również niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i innych.