Language Business to wiodąca marka na rynku szkoleń językowych. Oferujemy kursy dopasowane do czasu i potrzeb klienta oraz doskonałą kadrę lektorów, która rozumie wymagania dzisiejszego odbiorcy funkcjonującego w ciągle zmieniającym się świecie.

Language Business

Od momentu powstania Language Business wyrosła na wiodącą markę na rynku szkoleń językowych nie tylko w Warszawie, ale również w całej Polsce. Pomagamy firmom w doskonaleniu i rozwijaniu kompetencji pracowników w zakresie komunikacji w językach obcych, tak by ich wzrastające umiejętności przekuć w sukces organizacji.

Zdajemy sobie sprawę z wagi języków obcych dla komunikacji w międzynarodowym świecie biznesu, dlatego w naszej ofercie znajdują się kursy angielskiego, niemieckiego i innych europejskich języków, które pozwalają na swobodny kontakt z zagranicznymi kontrahentami.

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami i gwarantujemy nie tylko kompetentnych lektorów, ale również nowoczesne techniki nauczania oraz program kursów dopasowany do potrzeb biznesowych naszych klientów.

Formaty kursów

Cel jest jeden – poprawa komunikacji w języku obcym ale dróg by go osiągnąć wiele. Stąd proponujemy różne formy realizacji: od kursów regularnych poprzez różnorodne formaty szkoleń intensywnych i modularnych aż po nowoczesne rozwiązania e-learningowe w postaci kursów języka angielskiego on-line.

Language for Business, nasz wiodący produkt internetowy, to aplikacja do nauki języka angielsiego on-line przeznaczona dla firm, która składa się z ogólnobiznesowego kursu języka angielskiego przez internet wraz z narzędziami służącymi do monitorowania zaangażowania uczestników i efektywności szkolenia.

Kurs Language for Business jest przeznaczony do samodzielnej nauki języka lub w połączeniu z lekcjami z lektorem metodą mieszaną Blended Learning.

czytaj więcej