Narzędzia do nauki

Menu funkcjonalne to zakładka dostępna po lewej stronie każdego ekranu. Znajdziesz w niej narzędzia, jakich możesz potrzebować w trakcie uczenia się  – wszystkie w wersji on-line.

Funkcja Your Scores pozwoli na monitorowanie własnych postępów zarówno w obrębie każdej z ćwiczonych umiejętności jak i po zrealizowaniu całej lekcji.

Cambridge Dictionary to jeden z najlepszych słowników na rynku gdzie sprawdzisz znaczenie nieznanych słówek, zobaczysz ich użycie w kontekście i posłuchasz jak je wymawiać w wersji brytyjskiej i amerykańskiej.

Funkcja Google Translate przydaje się wszędzie tam gdzie potrzebujesz pomocy. Za jej pomocą przetłumaczysz na język polski całe frazy i zdania, których nie rozumiesz.

Sprawdź jednym kliknięciem

My Notes to notatnik on-line gdzie wszystkie Twoje notatki, jakie chcesz zrobić w trakcie lekcji są datowane więc łatwo je znaleźć i uporządkować.

My Vocabulary to miejsce gdzie możesz przechowywać wszystkie te słówka i wyrażenia, które uważasz, że są ważne i których chciałbyś się nauczyć.

Funkcja Irregular Verbs będzie niezastąpiona za każdym razem gdy szukasz form przeszłych nieregularnych czasowników. To nie tylko lista czasowników nieregularnych ale także narzędzie do ich nauki i ćwiczenia i to z fajerwerkami!

A wszystko to za jednym kliknięciem!

Angielski mobilnie Language for Business

Nauka angielskiego on-line to dużo wygodniejszy, efektywniejszy i szybszy sposób nauki języka. Teraz kurs Language for Business jest dostępny także na urządzeniach mobilnych, tabletach z systemem Android oraz na iPadzie oraz iPhone, a także na większości smartfonów z Androidem. Angielski swobodnie, bez limitu i zawsze pod ręką!
Pobierz aplikację Language for Business dla swojego urządzenia